Vampire People
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vampire People
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
» Довърши
After the sunset I_icon_minitimeПон Юни 28, 2010 4:55 pm by l0v3..!

» Ако бях...
After the sunset I_icon_minitimeПон Юни 28, 2010 4:51 pm by l0v3..!

» Намислете съществително преди да влезете в темата!!!
After the sunset I_icon_minitimeПон Юни 28, 2010 4:47 pm by l0v3..!

» After the sunset
After the sunset I_icon_minitimeНед Май 16, 2010 7:32 pm by Hermione_chan

» Приказка с три думи
After the sunset I_icon_minitimeНед Май 16, 2010 3:43 pm by ying_yang

» Лични данни :Д
After the sunset I_icon_minitimeПет Май 14, 2010 7:05 pm by l0v3..!

» Скрабъл
After the sunset I_icon_minitimeПет Май 14, 2010 6:42 pm by Hermione_chan

» Нека позная... ти обичаш да ?
After the sunset I_icon_minitimeПет Май 14, 2010 11:49 am by l0v3..!

» Верижка
After the sunset I_icon_minitimeПет Май 14, 2010 11:38 am by l0v3..!

Navigation
 Portal
 Индекс
 Потребители
 Профил
 Въпроси/Отговори
 Търсене
Affiliates
free forum

Poll
Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
КалендарКалендар

 

 After the sunset

Go down 
АвторСъобщение
Hermione_chan

Hermione_chan


Брой мнения : 86
Points : 212
Join date : 14.02.2010
Age : 28

After the sunset Empty
ПисанеЗаглавие: After the sunset   After the sunset I_icon_minitimeНед Май 16, 2010 7:32 pm

Аз и Дая в нова, неочаквано добра комбинация. 1-та глава е писана от двете, а после се разделяме. Дано ви хареса.

Какво трябва да прави едно момиче, когато за пръв път смята да се отдаде на момчето, което харесва. Засега науката не е намерила точен отговор по този въпрос, камо ли майка ми. Да, жената ме подкрепи и ме разбра, но все още ми е някак странно. Почуках на вратата на Пит и той ми отвори с усмивка. Покани ме вътре, нацелувахме се едно хубаво и постепено заприсъпвахме към леглото. Ръката му се спусна под полата ми, а другата в деколтето на потника ми. По дяволите, трябваше да си сложа още дрехи! Бавно разкопча панталона в движение и от там се подаде признака за възбудата му.
- Искаш ли да опитаме да....
Но преди да довърши вече бях на колене пред него. Исках да усетя устните си върху това, досега непознато за мен място. С бавни въртеливи движения започнах да поемам, а езикът ми играеше бесния си танц. Пит изпъшка и ме хвана за косата. Усетих как сърецто му бие лудешки, а топлата му кръв пулсира пред устните ми. Почувствах желание да усетя тази кръв в мен и без да се замислям забих зъби в топлата му плът. То извика леко, сякаш се чудеше дали го боли или му е приятно. Облизах кръвта и ми причерня. Помня само проблясъци как впих устни, а след това зъби в строиния му врат и как той изстена. Това сякаш ме подлуди още повече и не помня много добре какво се случи, но и да помнех, надали щях да ви разкажа. Намерих го проснат мъртъв на леглото, облян в кръв, с изцъклени невиждащи към мен очи и отворена уста. Младешкото му лице бе бяло и сякаш изгаснало, а на допир бе студен, ледено студен. Погледнах си ръцете и видях, че целите са в кръв. Не се сдържах и ги облизах бавно след това погнусен от себе си потреперих. Какво ми ставаше? Изстрелях се през вратата и побързах да се прибера в къщи. Имаше обяснение, ТРЯБВАШЕ да има обяснение! Макар, че по - късно се съмнявах, че искам да знам.

Бягах през улиците без да се замислям дали някой ще ме види. Бях убийца забога! Но не това ме плашеше в този момент. Как щях да обясня на майка ми а и на полицаите ,че съм пресушила приятеля ми като кладенец? Сърцето ми пулсираше в главата. Можех да усетя кръвта, която до преди броени минути не беше моя. Тя преливаше от капиляр във вена и така чак до самото ми сърце, което помпаше с бясна скорост.
Призля ми.
Самата мисъл за кръв беше отвратителна.
Вдигнах поглед , който до този момент бе забит в пътя за да не се пречукам на някой камък или просто по правия цимент, и видях ,че наближавам дома ми.
Сълзите течаха а аз вече хрептях от ужас.
Отворих вратата и без да се замислям започнах да крещя и да плача.
- За бога Савана, какво се е случило - майка ми женицата се затича по стълбите за да ме прегърне. Но нещо не беше наред. Тя не бе изненадана от кръвта, която ме обливаше цяла. Тя просто кленка до мене и ме прегърна - Спокойно мила, всичко ще бъде наред. Дишай момичето ми, дишай...
- Луда ли си майко! Убих приятеля си! Изцедих го като алкохолик чашка! Как може да ми казваш да се успокоя! Полицаите всеки момент ще дойдат и ще ме разпитат - тя ме секна като ми заби лека плесница за да се съвзема.
- Съжелявам Савана, но трябваше да те успокоя някак си. Знаех ,че този ден ще дойде но не очаквах да е толкова скоро - майка ми ми помогна и ме изправи на крака като продължаваше да говори - Ти не си човек, както вече забеляза. Беше в покой за седемнадесет години, но жовотинския инстинки трябва да се пробуди все някога, нали? - последните думи като ,че ли за себе си ги бе казала.
- Човек? Майко аз съм психопат - паниката отново започна да ме облива и като по часовник започнах да изпадам в пристъп на паника.
- Не си мила. Ти си мелез. Полувампир, полувърколак. Знам, че може да ти се стори налудничево - майка ми не успя да завърши, когато първият ми и не последен пропадък бе налице.
Строполих се като чувал с пясък на земята и последното , което чух бе гласът на майка ми , молеща се да и простя.
Върнете се в началото Go down
 
After the sunset
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Vampire People :: Лично творчество :: Фикове-
Идете на: